"Планета Цирк"

Загадковий та безмежний Космос наповнений неймовірною кількістю зірок, а найяскравіша з них "Антарес" направила свої яскраві промені на манеж нашого цирку і в цих променях засяяло нове шоу "Планета Цирк"...

 Наша неповторна та сяюча "Планета Цирк" виблискує безліччю талановитих артистів, які готові дивувати Вас яскравими та захопливими цирковими номерами, сповненими гармонією образів, красою, азартом та професійністю.

   Одним з найяскравіших номерів цього шоу по праву можна вважати "Повітряних гімнастів на ременях" Ірину та Олександра Селезньових. Витончений дует прямо у повітрі відтворює гармонію ліричних відносин одночасно виконуючи складні трюки. Як правило, пара працює без страховки, оберігаючи один одного під куполом цирку.

   Чотириногі артисти, а саме білосніжні шведські вівчарки, лайки, самоїди, такси, далматинці та чистокровний цвергшнауцер Роксі. з радістю виконають для Вас усі команди під керівництвом улюбленої дресирувальниці Леонори Богарирьової. Вражає талановита артистка ще й повітряною гімнастикою. Леонора Богатирьова покаже свій номер "Жонглер у повітрі",жонглюючи при цьому різними предметами в поєднанні з трюками повітряної гімнастики, без страховки під куполом цирку. Це є неймовірне видовище!!!

   Юрій Іванічок та Тетяна Кулакова, під оплески глядачів, легко та завзято виконають карколомні трюки у номері "Акробати на щоглі". А талановитий артист Євген Крот здивує оригінальним номером - Колесо "Сіра".

   Марина та Олесандр Крот, професійні дресирувальники та танцюристи, разом із білими котами та чорними собаками, створять для Вас сюжет елегантного трюкового танго.

   Без клоунів ні як...Шоу супроводжує клоунський дует "Плюс -16" - Валерій Пінчук та Володимир Міндлін.  А ще багато цікавих та захоплюючих номерів, які Дніпровський глядач побачить  вперше!!!

   У шоу бере участь народний колектив Шоу- балет "Антарес" під керівництром Вікторії Міннікової, місто Дніпро.

   Музичний супровід виконує джаз оркестр Дніпровського державного цирку під керівництвом Сергія П’ятова.

   Шпрехшталмейстер - Іван Ф’ют.

   Не зволікайте, подаруйте собі та своїм дітям яскраву зустріч з цирковою програмою "Планета Цирк"!!!

  

11 травня 2019р, субота

Планета Цирк  16:00

12 травня 2019р, неділя

Планета Цирк  12:00

18 травня 2019р, субота

Планета Цирк  16:00

19 травня 2019р, неділя

Планета Цирк  12:00

25 травня 2019р, субота

Планета Цирк  16:00

26 травня 2019р, неділя

Планета Цирк  12:00

1 червня 2019р, субота

Планета Цирк  16:00

2 червня 2019р, неділя

Планета Цирк  12:00

 

 

АДМІНІСТРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

   Дітям до 5 років вхід на виставу безкоштовний, з 5 років – купується повний квиток, (батькам, вік дітей яких наближається до 5 років, щоб уникнути конфліктів з контролерами, рекомендується брати свідоцтво про народження)

   Під час вистави суворо забороняється: користуватися лазерними указками, вставати з місця і підходити до арени (особливий контроль за дітьми під час роботи номерів з тваринами), проводити відео та фото зйомку номерів програми

   При втраті особистих речей звертайтеся до адміністратора або контролерів цирку.

   В графіку програми можливі зміни.

 

 

 

     

 

Прокоментувати:

49002, м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 33 © 2017 Дніпровський Державний Цирк. All Rights Reserved.